Patchwork Halı Yıkama

Patchwork Halı Yıkama İş yerleri, evler ve diğer kullanılmak istenen yerlerde halılar sıkça kullanılan malzemelerdir. Halılar kendi içinde farklı çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlilik, üretim biçimleri ile yakından ilgilidir. Bazı halılar el yapımı üretimken bazıları fabrika üretimidir. Fabrika üretimi halılar el yapımı halılara göre daha az hassastır. El yapımı halılar kök boyadan üretildiği için renklerinin birbirine girme potansiyeli bulunmaktadır. Birbirine giren renkler, halının kendi özelliğini kaybetmesine neden olur. Desenler kaybolunca da halı değerini yitirir. Keşke halı yıkama firması halı temizleme işlemlerinde bu detaya dikkat eder.

Halı Lekeleri Nasıl Gider?

Halı üzerindeki lekeler farklı şekillerde oluşabilir. İçecek dökülmesi, dışarıdan gelen toz çamur vs. gibi pislikler, mürekkep benzeri zor lekeler halı üzerinde oluşabilir. Bunlar için lekeye müdahale zamanı son derece önemlidir. Fakat Sıvı lekelere kuru bir bezle en kısa sürede müdahale edilmesi gerekir. Katı lekelerin de önce üzerindeki kısmın alınması sonra kalan bölümün temizlenmesi gerekmektedir. Ancak leke çamur gibi daha da zor bir maddeyse bu durumda beklemeye alınması ve kuruduktan sonra çıkarılması gerekir. Aksi halde hali hazırdaki leke iyice halının diplerine gider ve oradan çıkmaz. Lekenin çıkmaması da halının kullanılamaz hale gelmesine yol açar.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Çünkü Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri 0212 488 23 23

Patchwork Halı Yıkama Ücretleri

Halı yıkama ücretleri için firmamız başvuru yaptığınızda ilk önce fiyatlandırma politikasında değişik kriterlerin olduğu fark edilebilir. Ancak Ücretlerde halının nasıl şartlarda yıkmaya alınacağı önem kazanır. Genellikle el yapımı halılardaki lekeler daha zor olduğu için bunların çıkarılması da zor olacaktır. Makine üretimi halıların temizliği daha standart koşullarda uygulanır. Çünkü Kullanılan deterjan bakımından da gereken hassasiyetle alınır. Zaten bunu yapan halı firmalarını gördüğünüz anda da gidilmemesi gereken yerler listesine ekleyebilirsiniz.

Patchwork Halı Modelleri

Patchwork halılar genelde karışık desenlerin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan halı desenleridir. Popüler bir halı çeşidi olması nedeniyle iç mekân tasarımlarında sıkça görülen bu halılar ortamın daha iyi görünmesinde de etkili olacaktır. Patchwork halı yıkama firmamıza yaptığınız başvuru sonrasında desenli halı modelleri için en iyi sonuca en kısa sürede ulaşabilirsiniz.