Isparta Halı Yıkama

Isparta Halı Yıkama Halıların model ve malzeme özellikleri bakımından farklı çok sayıda çeşidinin olduğu görülebilir. Çünkü Üretim özellikleri açsından fabrika ve el yapımı şeklinde sınıflandırılabilecek halılar, kullanım, bakım ve temizlik gibi detaylarda da farklılık gösterir. Yerli halılar Türkiye’de son derece önemlidir. Hatta bazı kişilerin bu el yapımı halılardan koleksiyon yaptığı da bilinmektedir.  Makine üretimi halılarda kendine özgü nitelikler yok olduğundan değer de düşecektir. Yani el yapımı halılarla makine üretimi halıların değer – fiyat farkının olmasında da bu durum belirleyicidir. İstanbul halı temizleme firmamız tüm halı çeşitleri için gereken özeni gösterir.

Özel Üretim Halıların Temizliği ve Isparta Halıları

El yapımı halıların temizliği makine üretimi halılara göre daha dikkatli olmalıdır. Bunun nedeni kndi özelliğini kaybetme riski taşımasıdır. Isparta halısı temizliği için de ayrıca özel muamelenin yapıldığı bir uygulama gerekir.

Yani doğru müdahale yapılmazsa mürekkepler birbirine görebilir ve ortaya çok kötü görüntü çıkar. Bu da halınızın değerin kaybolması demektir. Tabi bu noktada bu değerli halıların gelişigüzel kullanılmaması gerektiğini ve olabildiğince az yıkatılması gerektiğini de eklemek gerek. Bunun için de sık kullanılan alanlar yerine daha özel yerlerde sergilenmesi iyi olacaktır.

Halı Temizleme Ücretleri ve Süreç

İstanbul halı temizleme firması için başvurularımızı tarafımıza ilettiğinizde süreç ve fiyatlandırma konusunda farklı şekilde işleyiş görülecektir.  Bu farklı işleyişin nedeni, halı özellikleri için farklı muamele gerekebilmesi ve sizden gelen taleplerin de farklı olabilmesidir.  Bundan yola çıkarak standart halı yıkama ücretlerinden bahsetmenin de mümkün olmadığını belirtmek gerek. Firma personelimiz yoğunluk ve sizin hizmet talebinize göre belirli bir süre verecektir.