Halı Yıkama

Halı Yıkama Çalıştığımız ve yaşadığımız ortamların temiz tutulması ve bakımının yapılması
hem çalışma kolaylığı hem de sağlıklı yaşam idamesi için halı yıkama büyük önem arz etmektedir.
Çünkü Bu ortamlar içerisinde yer alan eşyalar ortamın bütün kirini tutabilme özelliğine sahiptir.
Temizlik işlemlerinin öncelikli olarak gerçekleştirilmesi gereken eşyalardan birisi halıdır. Günlük yaşantımızın her anında kullandığımız halılar, içerisinde çok fazla miktarda bakteri, Hatta toz ve mikrobu barındırmaktadır. Bu yüzden halıların temizliği bizim sağlığımız açısından çok büyük önem arz etmektedir. Hem kendimiz, hem çocuklarımız, hem ailemiz hem de iş arkadaşlarımız için sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunmak yaşam kalitemizi arttıracaktır. Halı yıkama konusunda doğru tercihiniz firmamızdır.

Sipariş Etme İşlemi

Verdiğiniz siparişlerini hızlı bir şekilde güvenle teslim alıyoruz.

Halıları Ayırma İşlemi

Teslim almış olduğumuz halılarınızın kirlilik derecesine, boyutuna veya cinsine göre farklı temizleme işlemlerine tabii tutuyoruz.

Toz Alma İşlemi

keşke halı yıkama firmamızda halılarınızı ilk olarak döverek fırçalayan özel makineler sayesinde halılarınız toz ve yabancı maddelerden arındırılır.

Kurutma İşlemi

Halılar özel kurutma bölgelerinde kurutulur. Çünkü En güzel kurutma şekli güneş altında kurutmadır. Bu sayede halılar içerisindeki mikrop ve bakteriler ölür. Tesis içerisindeki kurutma bölge toz almayacak fakat güneş ışığını alacak şekilde tasarlanmıştır. İstanbul halı yıkama şirketleri arasındaki ilk olarak firmamız bu konuya büyük önem vermektedir.

Süpürme İşlemi

Kurutma sırasında tekrardan halılar fırçalama işleminden geçirilerek süpürülür çünkü üzerinde herhangi bir toz bırakılmamaya çalışılır.

İLETİŞİM

İrtibat için lütfen 0212 488 23 23 numarasını arayınız.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır.
Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Çünkü Keşke, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri 0212 488 23 23