Hakkımızda

Osman KESKE Kimdir?

1961 Elazığ doğumludur. Öğrenimini Elazığ Mesleki Teknik Lisesinde almıştır. Mesleki bilgisinden dolayı halı yıkama makinelerinde; üzerine ARGE çalışmalar ekleyip sektöre büyük ölçüde katkı sağlamıştır. Türkiye’deki ilk 4 fırçalı elde yıkama makinesinin mucididir ve Türkiye geneli 20 den fazla firmaya verilmiştir.(2008-2012) Osman Keske daha sonra halının süpürülmeden ve tozu alınmadan yıkanmaması gerektiğini düşünmüş bunun üzerine toz alma makinesi yapmaya çalışmıştır. Bir ilki daha gerçekleştiren Keske piyasadaki makinecilere toz alma makinesinin kopyasını verip sektöre yön vermiştir(2010)

Halı yıkama işinin meslek olarak tanınması için meslektaşlarıyla birlikte 3308 yasayla kapsama alınmasında destek sağlamıştır. Derneklere desteğini esirgemeyen Osman Keske 2018 Yılından itibaren Kurumsal Halı Yıkamacılar dernek başkanlığını yürütmektedir.

Keşke Halı Yıkama, 2000 yılında ilk olarak İstanbul Bağcılar merkez mahallesinde Osman KESKE tarafından kurulmuştur. 2012 yılına kadar hizmetlerini aksatmadan devam etmiş artan talebi karşılayamaması üzerine bu mesleğin mahalle arasında olmayacağını, sanayi bölgesinde olması gerektiğini düşünerek İstanbul’un sanayi merkezi ikitelli organize sanayi bölgesinde büyük yatırım yapmıştır. 2012 yılında Mutfakçılar Sanayi Sitesindeki 1500 m2 lik 6 katlı hizmet binasını faaliyete geçirmiştir. Günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak başlayan KEŞKE Halı Yıkama bugün Başakşehir’in merkezinde yer alan Mutfakçılar Sanayi Sitesindeki halı yıkama tesisinde; gerek ekipman gerek kalifiyeli personel ve yatırımlar ile günde 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. işletmeciliğini günümüzde oğlu Zülfü KESKE yapmaktadır. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Başak şehir halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makinalar ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde KURUMSAL hizmet aldığınızı hissedeceksiniz.

Misyonumuz

Halı Yıkama çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen çözüm olmak, Müşterilerimizin yaşamlarına değer katan yüksek kaliteli hizmet vererek karşılıklı bir güven inşa etmek. Gelişmek için sürekli bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Halı Yıkama sektöründe artan rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktır. Halı Temizleme, sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.