Esenler Halı Yıkama

Dünya kültüründe halı kullanımı ve halı yıkama işleminin büyük önemi vardır. Çünkü Halı, hayatımızın her alanında yer edinmiş eşyalardan bir tanesidir. Bu kadar fazla kullanım alanının olması sebebi ile halılar çok miktarda bakteri ve kire maruz kalmaktadır. Kısacası Bireylerin ve çevrenin sağlığı için halıların temizliği çok önemlidir. Hatta Kirli bir halının bireylere ve çevreye verdiği zararlar yadsınamayacak derecede fazladır. Bu yüzden halı temizleme işlemlerinin yapılarak zararlı etkenlerden uzaklaştırılması büyük önem arz etmektedir. Bu temizleme işlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi daha güvenli olacaktır. Keşke halı yıkama firması olarak Esenler halı yıkama şubemizde halı yıkama işlemlerini ilk olarak en güvenilir ve en hijyenik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü Güncel gelişmeler dahilinde kendisini yenileyen personel kadromuz ve ekipmanları ile temizlik hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Esenler Halı Yıkama

Uygun saat ve tarihi ayarlayarak halılarınızı bulunduğunuz ortamdan alıyoruz. Firmamıza getirilen halılarınız için yıkamaya geçilmeden önce bir takım işlemlerden geçirilmektedir. Öncelikle halılarınızın üzerinde bulunan tozların arındırılabilmesi için fırçalama ve süpürme işlemleri uygulanmaktadır. Böylece yıkama esnasında daha hijyenik bir temizlik sağlanmaktadır.

  • Keşke dememek için KEŞKE HALI YIKAMA’yı tercih edin!
Müşteri Hizmetleri : 0 (212) 488 23 23

Esenler Halı Temizleme İşlemleri

Ön temizlik hizmetleri gerçekleştirildikten sonra detaylı temizlik aşamasına geçilir. Halılarınız halı yıkamasına atılarak uygun sabun çeşitleri ile yıkanır. Kısacası Halı temizleme makinesi içerisinde çeşitli işlemlerden geçmekte ve en son rulo şeklinde çıkmaktadır.

Esenler Halı Sıkma İşlemleri

Halılarınız güvenle yıkandıktan sonra sıkma makinesine atılır. Sıkma makinesi sayesinde yüksek oranda sudan arındırılır son olarak. Çünkü Sadece el ile dokunulduğunda hissedilebilecek seviyede nemlilik oranı vardır.

Esenler Halı Kurutma İşlemleri

Kurutma işlemine geçildiğinde halılarınız güneş ışığı altına bırakılmaktadır. Halılarınızın doğal yöntemlerle kuruması halılarınızın sağlığı için önemlidir. Güneş ışığı sayesinde halı içerisindeki bakteri ve mikropların ölmesi sağlanmaktadır.

Esenler Halı Temizleme Telefon

0212 488 23 23 irtibat numarası ile profesyonel destek almak için ufuk halı yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Firmamız halı yıkama konusundaki tecrübeleri sayesinde sizler için uygun fiyat ve detaylı temizlik hizmetini sunmaya hazırdır.