Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Günlük yaşadığımız ortam ve eşyalarımızı temiz, hijyenik ve sağlıklı tutabilmek için birtakım halı yıkama işlemleri yapmalıyız. Bu işlemleri derinlemesine ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek çok fazla zamanınızı alabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu ayırdığınız bu temizlik işlemleri maalesef gerekli araç ve malzemeler olmaması sebebi ile yetersiz kalmaktadır. Çünkü ev ortamlarında gerçekleştirilen temizlik işlemleri sanıldığı kadar sağlıklı sonuçlar vermemektedir. Biz Keşke halı yıkama olarak halılarınızın en ince detayına kadar inerek derinlemesine temizlik yapıyoruz. Bahçelievler halı yıkama şubesi halı yıkama konusundaki üstün deneyimi ile halı temizleme işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Halı Yıkama Sipariş Alma

Firmamız ile telefon yoluyla irtibat kurmanız durumunda sisteme kaydınız alınmaktadır. Telefonda belirlenen tarih ve zaman içerisinde halılarınız teslim alınmaktadır. Sizlerden teslim almış olduğumuz halılarınızın bir listesi oluşturulur.

Müşteri Hizmetleri : 0 (212) 488 23 23

Ayırma, Ölçme, Fiyatlandırma

Halı temizleme işlemine geçilmeden önce halılarınızı türlerine göre ayırıyoruz. Çünkü her halı türü için farklı yıkama teknikleri uygulanmaktadır. Yıkama işlemine geçilmeden önce halılarınızın üzerindeki toz tabakasını kaldırmak için derinlemesine fırçalama ve süpürme işlemleri yapılır. Diğer aşama eğer halınızın üzerinde çıkarılamayacak türde kir ve lekeler varsa bunların temizlenmesi sağlanır. Ardından metrekare olarak ölçülme işlemi ve fiyatlandırma yapılır. Halılarınız için verdiğimiz ücretlendirme yaptığımız iş doğrultusunda en uygun fiyatları içermektedir.

Halı Sıkma

Yıkama işleminin ardından sıkma aşamasına geçilmektedir. Sıkmanın tam anlamıyla sağlanabilmesi ve sularından arındırılabilmesi için santrifüj makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler yüksek devirlerde çalışarak halılarınız sudan arındırmaktadır. Sıkma işlemi sonrasında halınız büyük oranda sudan arındırılmakta, sadece el ile dokunulduğu takdirde nemlilik kalmaktadır. Sıkma işleminin ardından halı kurutma gerçekleştirilir. Kurutma işlemini doğal güneş ışığı altında toz ve kir olmayan alanda gerçekleştiriyoruz.

Bahçelievler Halı Temizleme İşlemleri

Bu işlemlerden sonra halı yıkama aşamasına geçilmektedir. Üstelik Halılarınız halı yıkama makilerine sokulmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde halıyı ıslatma, fırçalama şampuanlama ve ardından durulama gerçekleşmektedir.
Çünkü Rulo sarımı şeklinde makineden çıkmaktadır.

Bahçelievler Halı Temizleme İrtibat Numarası

0212 488 23 23 numarasını kullanarak keşke halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz. Belirttiğiniz saat ve tarihte evinizden alınmak üzere halı yıkama personelimiz sizlere ulaşacaktır.